0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Akyurt Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işleriniz için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Telefon numaramızdan iletişime geçerek, randevu talep edebilirsiniz. Size en uygun saatte evinizi ziyaret ederek, uzman personellerimiz tarafından taşınacak eşyalarınız incelenecektir. Akyurt evden eve nakliyat hizmeti için uygun personel sayısı ve araç temini planlandıktan sonra ekonomik bir fiyat teklifi sunulacaktır. Teklifin size uygun olması durumunda taşınma tarihi için karşılıklı anlaşma sağlanacaktır.

Belirlenen taşınma gününde ekip arkadaşlarımız gelerek eşyalarınızı uygun şekilde toplayacaktır. Toplama işleminin ardından kaliteli paketleme ambalajlarıyla eşyalarınızın tamamı paketlenecektir. Bunun ardından odalar halinde eşyalarınız zarar görmeden nakliyat aracımıza taşınarak, yeni evinize gitmek üzere araca yerleştirilecektir.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Firmamız taşıma işlemlerini asansörlü nakliyat yardımıyla yapmaktadır. Seyyar yük asansörü uygun şekilde balkonunuza kurularak, eşyalarınız bu asansör yardımıyla taşınacaktır. Uzman ekip arkadaşlarımız tarafından asansör kurulduktan sonra test edilecektir. Sorunsuz şekilde çalışan asansör kullanıma hazır hale geldiğinde eşyalarınız asansör yardımıyla aracımıza taşınacaktır.

Akyurt asansörlü nakliyat hizmetinde eşyalarınız yeni evine taşınmak üzere yola çıkacaktır. Yeni evinizin bina yapısının uygun olması halinde, asansör kurularak eşyalarınız aracımızdan evinize taşınacaktır. Eve taşınan eşyalar sizin yönlendirmeleriniz ile istediğiniz odalara yerleştirilecektir. Demonte hale getirilen eşyaları monte edilerek, odanızdaki uygun konumlara yerleştirilecektir. Paketli eşyalarınız açılarak, hasar kontrolü yapılacaktır. Olası hasarlarda maddi kaybınız karşılanacaktır.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Akyurt şehirlerarası nakliyat hizmetimizde eşyalarınızın şehirlerarası taşımacılığını da yapıyoruz. Olası tayin veya şehir değiştirme işlemlerinizde eşyalarınızı profesyonel bir şekilde taşıyoruz. Şehirlerarası taşımacılık işlemlerinde mesafeler uzun olabileceği için taşınma süresi değişse de genellikle aynı gün içerisinde işlem tamamlanmaktadır. Bunun için iletişime geçerek hem fiyat teklifi hem de taşınma süresini tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

Bu hizmetimize özel olarak isteğinize bağlı sigortalı taşımacılıkta yapıyoruz. Eşyalarınızın değerine uygun şekilde sigorta yaparak, güvence altında ekstra maddi hasarlara yol açmadan taşınmanıza yardımcı oluyoruz. Sigortalı taşımacılık işlemi için cüzi miktarlarda ek ücretler alınabiliyor. Sigorta kapsamında eşyalarınız doğal afetlerden, hırsızlık durumlarından ve trafik kazalarından korunmuş oluyor. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıtmış oluyorsunuz.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.