0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Evden Eve Nakliyat

Taşınmak insanlar açısından hem stresli hem de yorucu olarak nitelendirilmektedir. Bu yorgunluğun ve stresin azaltılabilmesi için en iyi nakliyat firmalarından yardım alınması gerekmektedir. Nakliyat firmalarının da seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken farklı unsurlar vardır. Bu unsurlara dikkat edilmesi daha iyi nakliyat hizmetlerinin alınmasına olanak sağlamaktadır. Nakliyat şirketi seçerken ilk olarak referanslara dikkat edilmesi gerekir. Referanslar nakliyat şirketinin daha önceden yaptığı işlere denmektedir. Referansların kuvvetli olması şirketin yaptığı işlerin de daha profesyonelce olduğunu göstermektedir. Referanslarla birlikte geri bildirimlere dikkat edilmesi doğru şirketin seçimine olanak sağlamaktadır. Çayırova Nakliyat ismiyle çalışmakta olan Ankara merkezli şirketimiz güçlü referanslara ve geri bildirimlere sahip bir kuruluştur. Firmamızın bu özelliği şehirdeki evden eve nakliyat firmaları arasında lider konuma gelmesine olanak sağlamıştır. Bu özellikle birlikte eşyaları taşırken ve paketlerken kullandığımız teknikler de daha sorunsuz bir bakliyat hizmetinin gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Taşınacak olan eşyaların araçtayken herhangi bir zarar görmemesi için koruma altına alınması gerekmektedir. Bu koruma altına alma işlemi paketleme ve ambalajlama ile sağlanmaktadır. Paketleme sırasında kullandığımız tekniklerin türü, eşyaların türlerine ve şekillerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca eşyaların boyutu da kullanılacak olan malzemelerin türünü değiştirmektedir. Her eşyanın kendine özel paketleme tekniği olması güvenilir bir şekilde nakliyat işleminin gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Paketlemeden sonra eşyalar araçlarımıza yüklenmekte ve sigortalama işlemleri tamamlanmaktadır. Sigortalama, nakliyat işlemlerinin olmazsa olmazıdır.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalama, herkesin de bildiği üzere bir eşyanın maddi değerinin koruma altına alınmasıdır. Şirketimiz taşıyacağı eşyaların tamamının maddi değerini daha önceden müşteriler ve sigorta şirketiyle birlikte belirlemektedir. Bu belirlenen maddi değerler belgeye dökülmekte ve üç tarafın da imzası alınarak işlemler tamamlanmaktadır. Sigortalı nakliyat sayesinde eşyaların olası bir kazada zarar görmesi durumunda maddi kayıp kadar müşterilerimize ödeme yapılmaktadır. Bu ödeme sigorta şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Sigortalı nakliyenin bir diğer olumlu yönü müşterilerimizle olan ilişkilerimizi kuvvetlendirmesidir. Kuvvetlenen ilişkiler sayesinde müşterilerimiz ile şirketimiz arasında bir güven bağı oluşmaktadır.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.