0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Şereflikoçhisar Nakliyat

Şereflikoçhisar evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı bir evinizden, diğer evinize sorunsuz şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızı taşıtmak için bizimle iletişime geçerek, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Size uygun olan saatler içerisinde evinizi ziyaret ederek, eşyalarınızı kontrol ediyoruz. Eşyalarınızı kontrol ettikten sonra uygun personel sayısını ve araç teminini planlayarak, sizlere en uygun fiyat teklifini sunuyoruz. Anlaşma sağlanması halinde taşınmak için uygun günü planlıyoruz.

Anlaştığımız gün ve saatler arasında uygun ekibimiz ve aracımız evinize gelerek, eşyalarınızın toparlanmasına yardımcı olur. Daha sonra odalar halinde eşyalarınızı paketleyerek, araca taşıma işlemini gerçekleştirmeye başlar. Eşyalarınız uygun şekilde paketlendiği için hiçbir şekilde zarar görmeden taşınacaktır. Eşyalarınız araca indirilerek, taşınmaya uygun şekilde yerleştirilecektir.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Şereflikoçhisar asansörlü nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı yük asansörü yardımıyla taşıyoruz. Bina yapınızın uygun olması halinde seyyar yük asansörümüz kurularak, eşyalarınız kolay bir şekilde taşınmaktadır. Asansörün kurulması için uygun bir balkon yapısına veya ön cephe büyük camlı odaya ihtiyaç duyulmaktadır. Uygun yapının olması halinde asansör zemine kurularak test edilir.

Sorunsuz bir şekilde çalışan asansörün kurulmasından sonra eşyalarınız paketlenerek, eşyalarınız asansör yardımıyla taşınmaya başlanır. Büyük eşyalarınız, demonte hale getirilerek taşınır. Bu nedenle hiçbir eşyanız hasar görmeden sırayla araca indirilir. Aracın başında bulunan ekip arkadaşlarımız da yola uygun şekilde eşyalarınızı araca yerleştirir.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Şereflikoçhisar şehirlerarası nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı sadece mahalleler arası değil, şehirlerarası taşıma işlemine de yardımcı oluyoruz. Üstelik bu hizmetimizde isteğe bağlı olarak eşyalarınızı sigortalayarak, sigorta güvencesi kapsamında taşıma işlemini tamamlıyoruz. Şehirlerarası nakliyat işleminde mesafeler uzak olduğu için oluşabilecek trafik kazalarını, doğal afetleri ve hırsızlık olaylarını kapsayan sigortayla içinizin rahat etmesini sağlıyoruz.

Yaptığımız sigorta sayesinde eşyalarınız yol esnasında hasar görürse, sigorta şirketinden maddi kayıplarınızı sorunsuz şekilde karşılayabiliyorsunuz. Bu da size ekstra bir maliyet çıkartmadan, taşınma işleminizi en sorunsuz şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Şehirlerarası nakliyat işlemleri mesafeye bağlı olarak süresi değişse de genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde en uygun fiyatları bizden alabilirsiniz.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.