0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliyat şirketinin seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken birkaç unsur vardır. Bu unsurlardan ilki nakliyatın amacına göre şirket seçimi yapmaktır. Bazı firmaların sadece evden eve nakliyat yaptığı bazılarının ise sadece büyük kuruluşlarla çalıştığının bilinmesi gerekmektedir. Birçok nakliyat firması da getirisi düşük olduğu için parça eşya nakliyat işlerini yapmak istememektedir. Bu amaçla yapılacak olan nakliyat işlemlerinden bazı firmalar yüksek fiyat almakta ve tabiri caizse müşterilerini dolandırmaktadır. Çayırova Nakliyat isimli nakliyat şirketimiz fiyat politikalarını belirlerken müşterilerin mağdur olmasını engelleyecek prensipleri benimsemiştir. Ankara merkezli bu nakliyat şirketimiz farklı amaçlarla yapılacak olan parça eşya taşımacılığı işlemlerinde taşınacak olan eşyaların boyutuna ve miktarına bağlı olarak fiyatı belirlemektedir. Bunun yanında gidilecek olan yolun uzunluğu da fiyata etki etmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Bir evden başka bir eve parça eşya nakliyatı yaptırmak isteyen müşterilerimiz oldukça fazladır. Bu müşterilerimize vereceğimiz hizmetin gidişatı belirlenirken ilk olarak eşyaların miktarı ve boyutu belirlenmektedir. Bu kriterlere göre filomuzdan bir araç seçilmekte ve belirlenen gün ve saatte, belirlenen adreste olunmaktadır. Genellikle eski evlerinden yeni evlerine eşya taşımak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilen evden eve nakliyat hizmeti parça eşya nakliyatına dahi olduğu andan itibaren daha az ücrete tabi tutulmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin cebinden ekstra para çıkmamaktadır. Bu da müşterilerimizin bize olan güveninin artmasına ve başka kişilere önermesine olanak sağlamaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Parça eşya nakliyatı sırasında her nakliyat hizmetimizde olduğu gibi eşyaların güvenliğine dikkat etmekteyiz. Eşyalar taşınmadan önce eşyaların türünü ve boyutunu öğrenerek yeterli sayıda ambalajla belirtilen adrese ulaşmaktayız. Ardından eşyaların her birini ayrı ayrı değerlendirerek doğru teknik ve malzemelerde paketlemekteyiz. Paketleme işlemlerinin özenli yapılmasının bir sonucu olarak nakliye aracında meydana gelebilecek herhangi bir sarsıntı veya çarpmaya karşı eşyalar korunmaktadır. Paketleme ve ambalajlama tekniklerinin dışında eşyaları güvenlik altına almak için araçta sabitleme yapılmaktadır. Eşyaların çeşitli aparatlarla sabitlenmesine bağlı olarak sarsılmaları ve düşmeleri engellenmektedir. Bu da meydana gelebilecek zararların minimuma indirilmesine yardımcı olan bir diğer uygulamamızdır.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.