0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Ofis ve Büro Taşımacılığı

İşyerine sahip olan insanların farklı sebeplerle bulundukları binayı değiştirmeleri gerekebilir. Bu bina değiştirme sırasında ofisteki eşyaların taşınması dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Aksi taktirde ciddi maddi kayıplar söz konusu olabilir. Maddi kayıp oluşma ihtimalinin sıfıra indirgenebilmesi için nakliyat firmalarından yardım alınması gerekmektedir. Ancak bu nakliyat firmaların alelade şirketler olmamasına dikkat edilmelidir. Aksi taktirde insanlar para verip hizmet almasına rağmen daha fazla maddi kayba uğrayabilir. Özellikle piyasaya ucuz fiyata nakliyat yapan şirketlere güvenilmemesi gerekmektedir. Bu şirketler nakliyat sırasında paketlemeye dikkat etmemesinin yanında sigortalama da yapmamaktadır. Böylelikle maddi kayıp oluşma ihtimali kaçınılmaz hale gelmektedir.Çayırova Nakliyat adlı Ankara merkezli firmamız insanların bu tarz şirketler yüzünden mağdur olmasını engellemek için uygun fiyata yüksek kalitede ofis taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Ofis Taşımacılığı ve Asansörlü Nakliyat

Ankara’da bulunan iş merkezleri genellikle yüksek katlı binalardan oluşmaktadır. Bu yüksek katlı binaların pek çoğunda yük taşımak için asansörler bulunsa da bazılarında mevcut olmaması ofisini taşımak isteyen insanların nakliyat sorunu yaşamasına sebep olmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu yana verdiği asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde sorunların çözülmesine olanak sağlamaktadır. Şirketimizin kullandığı asansörler dünya standartlarında olduğu için mümkün olan en hızlı ve en güvenli nakliyat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Kullanılan asansörlerin periyodik olarak bakımlarının yapılması ve eskimiş parçalarının değiştirilmesi de beklenmeyen kazaların ortaya çıkmasını engellemektedir. Her ne kadar asansörlerin bakımları yapılsa da kullanımdan önce bir güvenlik testi yapılmaktadır. Güvenlik testi sonrasında sorunsuz olduğu tespit edilen asansörler kullanılarak eşyalar işyerlerine aktarılmaktadır. Asansörler sayesinde, insan hatasından kaynaklı meydana gelebilecek olan sorunların önüne geçilmektedir. Ayrıca asansörlerin kullanımına bağlı olarak maliyet düşmekte ve müşterilerimiz daha uygun fiyata hizmet alabilmektedir.

Ofis Taşımacılığında Depolama

Ofis eşyalarının bazı durumlarda güvenlikli ve temiz ortamlarda saklanması gerekmektedir. Şirketimiz ofis eşyalarının zarar görmesini engellemek için periyodik olarak temizlenen ve ilaçlanan, yüksek güvenlikli depolarda depolanmasını sağlamaktadır. Depolama hizmeti sonrasında müşterilerimizin belirttiği tarihte tekrardan nakliyat işlemleri gerçekleştirilmekte ve hizmetler tamamlanmaktadır.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.