0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Paketleme & Ambalajlama

Ankara oldukça kalabalık bir şehirdir. Kalabalık bir şehir olmasına bağlı olarak nüfus artış miktarı da oldukça yüksektir. Nüfusun hızla yükselmesi barınma ihtiyacının doğmasına neden olmaktadır. Barınma ihtiyacının giderilmesi için Ankara’nın çeşitli ilçelerinde toplu konut projeleri yapılmaktadır. Bu toplu konut projeleri kapsamında insanların daha rahat konaklayabilmeleri için daha yüksek katlı binalar yapılmıştır. Yüksek katlı binalara taşınmak isteyen insanların doğal olarak nakliyat şirketlerinden yardım alması gerekmektedir. Çayırova Nakliyat bu tarz inşalara nakliyat hizmeti veren köklü bir firmadır. Ankara merkezli bu firmamız tarafından yapılan nakliyat işlemleri sırasında önemli adımlardan geçilmektedir. İlk olarak eşyalar paketleme ve ambalajlama yöntemleriyle koruma altına alınmaktadır. Bu yöntemlerin uygulanması sırasında eşyaların çeşitli nitelikleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Ofis Taşımacılığı ve Paketleme

Ofislerde çalışan insanlar mümkün olduğunca profesyonel ve alanında yetkin kişilerden seçilmektedir. Bu profesyonel insanların seçilmesinin ardından istenilen verimin alınabilmesi için mümkün olan en iyi ofis malzemeleri satın alınmaktadır. Bazı ofis eşyalarının fiyatları milyon liraları bulduğu için taşınması sırasında özen gösterilmesi gerekmektedir. Şirketimiz ofis taşımacılığı sırasında eşyaların herhangi bir sarsıntıda ya da çarpmada zarar görmesini engellemek için üst düzey malzemeler ve teknikler kullanmaktadır. Bu kullanılan malzemelerin ve tekniklerin dünya standartlarında olduğu sertifikalarla kanıtlanmış durumdadır. Ofis malzemelerinin güvenli bir şekilde koruma altına alınması ve sorunsuz bir şekilde taşınması pek çok kurumsal referansımız olmasına olanak sağlamıştır. Bununla beraber şirketimizin hizmet alanı genişlemiş ve daha geniş kitlelere hizmet verme şansı doğmuştur.

Evden Eve Nakliyat Sırasında Paketleme

Evden eve nakliyat şirketimizden yardım alan müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmettir. Dolayısıyla bu hizmet sırasında kullanacağımız paketleme teknikleri oldukça gelişmiştir. Kendine has özellikleri olan sağlam paketleme malzemeleriyle doğru bir şekilde ambalajlanan eşyaların zarar görmesini engellemek içi paketlemenin yanında başka işlemler de uygulanmaktadır. Bu işlemlerden en çok kullanılanı sabitlemedir. Araca yüklenen eşyalar çeşitli aparatlar yardımıyla araca sabitlenmekte ve devrilmeleri engellenmektedir. Böylelikle sorunsuz ve hasarsız bir nakliyat hizmeti verilerek müşterilerimizin bize olan güveni artırılmaktadır.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.