0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Nallıhan Evden Eve Nakliyat

Nallıhan evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı mahalleler arası taşıyoruz. Günümüzde kişiler sık sık ev değiştirdiği için bu hizmet tercih edilmektedir. Firma olarak biz de bu hizmet için en kaliteli işlemleri gerçekleştirerek, müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz. Eşyalarınızı bir noktadan alarak, diğer bir noktaya sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetimiz için ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Firma yetkililerimiz evinizi ziyaret ederek eşyalarınızı analiz ediyor, ardından taşınacak noktaya göre uygun fiyat teklifleri vererek sizler ile anlaşma sağlıyor. Anlaşma esnasında ek talepleriniz değerlendiriliyor. Size uygun olan tarihte taşıma işlemini sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Nallıhan asansörlü nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı hızlı bir şekilde yük asansörü yardımıyla taşıyoruz. Bu sayede hem zamandan tasarruf ediyor, hem de eşyalarınızı zararsız bir şekilde taşımış oluyorsunuz. Eşyalarınız asansör kullanılarak taşındığı için merdiven boşluklarında taşınmayarak zarar görmüyor, asansör yardımıyla bir evinizden diğer bir evinize taşınıyor.

Ekip arkadaşlarımız evinize gelerek eşyalarınızı ambalaj malzemeleri ile paketliyor. Ardından odalar halinde asansör yardımıyla eşyalarınızı sırasıyla araca indiriyor. Araçta uygun şekilde yerleştirilerek, eşyalarınızı hasar almayacak şekilde düzenliyor. Ardından taşınacağınız ev adresine geçerek, burada da asansör yardımıyla araçtan eve taşıma işlemini tamamlıyor. Eve gelen eşyalar istediğiniz odalara yerleştirilerek, sizi eşya karmaşası derdinden de kurtarıyoruz.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Nallıhan şehirlerarası nakliyat işlemimizde en çok tercih edilen yöntem sigortalı taşımacılıktır. Bu yöntem sayesinde eşyalarınız hasar alsa bile sigorta tarafından maddi ücretleri karşılanacaktır. Bu işlem için uzman ekip arkadaşımız ve ekspertizimiz evinizi ziyaret ederek eşyalarınızı kontrol eder ve değerini çıkartır. Ardından sizler için sigorta sözleşmesi ve fiyat teklifi hazırlar. Sizin de uygun bulmanız halinde anlaşma sağlanır.

Eşyalarınız taşınmak için mesafeye uygun şekilde paketlenerek, eşyalarınız araca indirilir. Araçta uygun şekilde yerleştirilerek, olası hasarlar önlenir. Yol esnasında karşılaşılabilecek doğal afet, kaza ve hırsızlık durumlarına karşın eşyalarınız sigortalı olarak yola çıkar. Sizlere varış noktasına yaklaşıldığında haber verilir. Araç evinizin önüne yanaşarak, uygun şekilde eşyalarınız yeni evinize taşınır. Paketleri açılarak hasar kontrolü yapılır, hasar olması durumunda sigortadan paranız ödenir.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.