0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında bulunmaktadır. Bu şehrin gelişmesine katkı sağlayan en büyük etken başkent olmasıdır. Başkent olmasına bağlı olarak, çeşitli kamu ve özel kuruluşların merkezleri bulunmaktadır. Bu merkezlerin çok sayıda olması yeni iş imkanlarının ortaya çıkmasına ve dolayısıyla hayat standartlarının yükselmesine olanak sağlamaktadır. Hayat standartları yüksek olan bir şehir olduğu bilinen Ankara, farklı şehirlerden göç almaktadır. Bu göçlerin sebepleri arasında iş ve eğitim oldukça popülerdir. İş ve eğitim amacıyla gelen insanların bu şehirde uzun süreli kalacağı düşünüldüğünde evlerini de taşımaları gerektiği rahatlıkla anlaşılabilir. Buna bağlı olarak insanların nakliyat hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Çayırova Nakliyat, Ankara merkezli bir nakliyat şirketidir ve Türkiye’nin hemen hemen her şehrine şehirler arası nakliyat hizmeti verebilmektedir. Bu hizmeti verirken de şirketimiz çeşitli noktalara dikkat etmektedir. Bu noktalardan ilki paketleme ve ambalajlamadır.

Paketleme ve Ambalajlama Neden Önemli?

Şehirler arası yollar uzun ve engebelidir. Farklı zorluklarla dolu bu yolların sorunsuzca geçilebilmesi için usta şoförlerden yardım alınmasının yanında paketleme ve ambalajlamaya da özen gösterilmesi gerekmektedir. Şirketimiz paketleme ve ambalajlama tekniklerini uygularken her eşyayı farklı özellikleriyle değerlendirmektedir. Bu değerlendirme sonucunda en doğru paketleme malzemeleri ve teknikleri belirlenmektedir. Çünkü her eşyanın aynı teknik ve malzemeyle paketlenmesi mümkün değildir. Örnek vermek gerekirse: Bir koltuğu paketlerken bardaklarda olduğu gibi gazete kullanılması imkansızdır. Farklı eşyaların farklı malzeme ve tekniklerle paketlenmesi güvenilir sonuçların elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Paketlemenin ardından yapılan sigortalama işlemi de eşyaların maddi kayba uğrama ihtimalini sıfıra indirmektedir.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalama yapılırken ilk olarak eşyaların maddi değerinin yazdığı bir liste oluşturulmaktadır. Bu listede yer alan bilgiler müşterilerimiz ve sigorta şirketi tarafından belirlenmektedir. Nakliyat günü geldiğinde sigorta belgelerine imza atılmaktadır. Sigorta belgelerine imza atıldıktan sonra herhangi bir kaza durumunda meydana gelecek hasarın müşteriye yansıma ihtimali yoktur. Kaza, çarpma, kırılma gibi durumlarda eşyaların maddi değeri kadar müşterilerimize ödeme yapılmaktadır. Sigortalı nakliyat bu özelliğiyle müşterilerimizle aramızda güven bağı oluşturmamıza vesile olmaktadır.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.