0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Hakkımızda

Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

İnsanların bir yerden başka bir yere taşınmak için çeşitli sebepleri vardır. Bu sebeplerin en başında hayat standartlarını artırmak gelmektedir. Sözde amaç eğitim ya da iş olsa da bu istekleri yerine getirmenin de asıl amacı hayat standartlarını yükseltmektir. Hayat standartları yüksek olduğu taktirde insanlar daha mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamını sürdürebilmektedir. O yüzden pek çok insan, aynı şehirde dahi hayat standardını yükseltebilmek için farklı ilçelere taşınmaktadır. Bu taşınma eyleminin gerçekleştirilebilmesi için uzman kişilerden yardım alınması daha iyi sonuçların ortaya çıkmasına olanak sağlayacaktır. Ankara merkezli, Çayırova Nakliyat ismine sahip şirketimiz hem şehirler arası hem de şehir içi nakliyat hizmetleri veren köklü bir kuruluştur. Firmamızın her geçen gün hizmet alanını genişletmesi daha fazla insana kaliteli nakliyat hizmeti götürmemize olanak sağlamaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Şirketimiz farklı şehirler arasında nakliyat hizmetleri verebilen bir kadroya sahiptir. Kadromuzda bulunan personellerimiz ve filomuzdaki araçlar sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilen şehir içi nakliyat hizmetleri sırasında farklı adımlardan geçilmektedir. Bu adımlardan ilki eşyaların sigortalanmasıdır. Sigortalama yapılabilmesi için eşyaların fiyat listesinin oluşturulması gerekmektedir. Fiyat listesinin oluşturulabilmesi için sigorta şirketi ve müşteri arasında bilgi alışverişi yapılmaktadır. Sigorta belgelerinin imzalanmasının ardından nakliye günü geldiğinde eşyalar ilk olarak paketlenmektedir. Paketleme işlemleri sırasında kullanılacak olan tekniklerin ve malzemelerin türü eşyanın boyutuna, türüne ve şekline göre değişiklik göstermektedir. Ardından eşyalar aracımıza dikkatli bir şekilde yüklenmektedir. Araca yüklenen eşyaların sarsıntılarda devrilmemesi için sabitleme çalışmaları yapılmaktadır. Sabitleme çalışmalarının ardından usta şoförümüzle birlikte eşyalar yola çıkmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Son yıllarda popülerleşmeye başlayan hizmetlerden biri olan asansörlü nakliyat taşımacılık işlemlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmasına olanak sağlamaktadır. Eşyaların evlere ya da işyerlerine aktarılması sırasında meydana gelecek kazaların herhangi bir yaralanmaya yol açma olasılığının çok düşük olduğu bu nakliyat hizmeti son yılların en güvenilir nakliyat türü olarak kabul edilmiştir. Ayrıca bu nakliyat hizmetinin daha az işgücüne ihtiyaç duyulması daha az maliyetle işlerin tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.

 

 

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.