0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Ankara oldukça kalabalık bir şehirdir. Kalabalık bir şehir olmasına bağlı olarak nüfus artış miktarı da oldukça yüksektir. Nüfusun hızla yükselmesi barınma ihtiyacının doğmasına neden olmaktadır. Barınma ihtiyacının giderilmesi için Ankara’nın çeşitli ilçelerinde toplu konut projeleri yapılmaktadır. Bu toplu konut projeleri kapsamında insanların daha rahat konaklayabilmeleri için daha yüksek katlı binalar yapılmıştır. Yüksek katlı binalara taşınmak isteyen insanların doğal olarak nakliyat şirketlerinden yardım alması gerekmektedir. Çayırova Nakliyat bu tarz inşalara nakliyat hizmeti veren köklü bir firmadır. Ankara merkezli bu firmamız tarafından yapılan nakliyat işlemleri sırasında önemli adımlardan geçilmektedir. İlk olarak eşyalar paketleme ve ambalajlama yöntemleriyle koruma altına alınmaktadır. Bu yöntemlerin uygulanması sırasında eşyaların çeşitli nitelikleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Ofis Taşımacılığı ve Paketleme

Ofislerde çalışan insanlar mümkün olduğunca profesyonel ve alanında yetkin kişilerden seçilmektedir. Bu profesyonel insanların seçilmesinin ardından istenilen verimin alınabilmesi için mümkün olan en iyi ofis malzemeleri satın alınmaktadır. Bazı ofis eşyalarının fiyatları milyon liraları bulduğu için taşınması sırasında özen gösterilmesi gerekmektedir. Şirketimiz ofis taşımacılığı sırasında eşyaların herhangi bir sarsıntıda ya da çarpmada zarar görmesini engellemek için üst düzey malzemeler ve teknikler kullanmaktadır. Bu kullanılan malzemelerin ve tekniklerin dünya standartlarında olduğu sertifikalarla kanıtlanmış durumdadır. Ofis malzemelerinin güvenli bir şekilde koruma altına alınması ve sorunsuz bir şekilde taşınması pek çok kurumsal referansımız olmasına olanak sağlamıştır. Bununla beraber şirketimizin hizmet alanı genişlemiş ve daha geniş kitlelere hizmet verme şansı doğmuştur.

Evden Eve Nakliyat Sırasında Paketleme

Evden eve nakliyat şirketimizden yardım alan müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmettir. Dolayısıyla bu hizmet sırasında kullanacağımız paketleme teknikleri oldukça gelişmiştir. Kendine has özellikleri olan sağlam paketleme malzemeleriyle doğru bir şekilde ambalajlanan eşyaların zarar görmesini engellemek içi paketlemenin yanında başka işlemler de uygulanmaktadır. Bu işlemlerden en çok kullanılanı sabitlemedir. Araca yüklenen eşyalar çeşitli aparatlar yardımıyla araca sabitlenmekte ve devrilmeleri engellenmektedir. Böylelikle sorunsuz ve hasarsız bir nakliyat hizmeti verilerek müşterilerimizin bize olan güveni artırılmaktadır.

Bir binadan başka bir binaya geçmek, hayatını ya da işini orda sürdürmek isteyen insanlar nakliyat işlemlerinin mümkün olduğunca hızlı bir şekilde tamamlanmasını istemektedir. Bu isteğin gerçekleşebilmesi için üstün teknolojik cihazlardan yararlanan firmalardan yardım alınması gerekmektedir. Ankara merkezli Çayırova Nakliyat isimli şirketimiz dünyaca ünlü firmaların ürettiği asansörleri nakliyat işlemleri sırasında kullanmaktadır. Bu asansörlerin bakımları periyodik olarak yapılmakta ve eskiyen parçaları yenileriyle değiştirilmektedir. Parçaları eskiyen ya da arızalanan asansörler tamir edilene kadar hiçbir hizmette kullanılmamaktadır. Asansörlü Nakliyat sıklıkla yüksek karlı binalarda kullanılsa da müşterilerimizin tercihine bağlı olarak düşük katlı binalarda da kullanılabilmektedir.

Asansörlü Ofis Taşımacılığı

Ankara’daki ofisler genellikle iş merkezlerinde toplanmıştır. İş merkezlerinin farklı imkanlarının olması ve sakinlerine çeşitli avantajlar sağlaması pek çok ofis sahibinin dikkatini çekmektedir. Bu tür iş merkezlerine ofisini taşımak isteyen müşterilerimize yüksek güvenlikli ofis taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Bu hizmet sırasında değerli eşyaların paketlenmesinde ekstra özen gösterilmektedir. Böylelikle herhangi bir sarsıntı ya da çarpma durumunda eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. İş merkezleri yüksek katlı olduğu için de ofislerini taşımak isteyen müşterilerimizin asansöre ihtiyacı olmaktadır. Şirketimiz hem nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekte hem de asansörle eşyaların ofise aktarılmasını sağlamaktadır.

Asansörlü Sigortalı Nakliyat

Asansörlü nakliyat işlemlerinin güvenlikli olabilmesi için personellerimiz tarafından pek çok önlem alınmaktadır. İlk olarak asansörler kullanıma başlanmadan önce test edilmektedir. Ardından asansörün etrafındaki insanlar uyarılmakta ve herhangi bir kaza durumunda yaralanmaları önlenmektedir. Sonrasında ise güvenlik önlemlerini alan personellerimiz tarafından eşyalar taşınmaya başlanmaktadır. Asansörlü nakliyat sırasında meydana gelebilecek kazalar neticesinde eşyaların zarar görmesine bağlı olarak müşterilerimizin maddi kayıp yaşamasını engellemek için sigortalama yapmaktayız. Sigortalı nakliyat sayesinde müşterilerimizin eşyalarına herhangi bir zarar geldiğinde bunun onlara maddi kayıp olarak yansımasını engellemekteyiz. Şehrin en güvenilir sigorta firmasıyla birlikte çalışan şirketimiz, sigortalama sayesinde gün geçtikçe referans sayısını artırmakta ve hizmet alanını genişletmektedir. Buna bağlı olarak müşterilerimizle aramızda güven bağı oluşmaktadır. Bu güven bağı müşterilerimizin kalıcı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu durum müşterilerimiz bizi başkalarına önermesine ve hizmet alanımızın genişlemesine yardımcı olmaktadır.

Nakliyat şirketinin seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken birkaç unsur vardır. Bu unsurlardan ilki nakliyatın amacına göre şirket seçimi yapmaktır. Bazı firmaların sadece evden eve nakliyat yaptığı bazılarının ise sadece büyük kuruluşlarla çalıştığının bilinmesi gerekmektedir. Birçok nakliyat firması da getirisi düşük olduğu için parça eşya nakliyat işlerini yapmak istememektedir. Bu amaçla yapılacak olan nakliyat işlemlerinden bazı firmalar yüksek fiyat almakta ve tabiri caizse müşterilerini dolandırmaktadır. Çayırova Nakliyat isimli nakliyat şirketimiz fiyat politikalarını belirlerken müşterilerin mağdur olmasını engelleyecek prensipleri benimsemiştir. Ankara merkezli bu nakliyat şirketimiz farklı amaçlarla yapılacak olan parça eşya taşımacılığı işlemlerinde taşınacak olan eşyaların boyutuna ve miktarına bağlı olarak fiyatı belirlemektedir. Bunun yanında gidilecek olan yolun uzunluğu da fiyata etki etmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Bir evden başka bir eve parça eşya nakliyatı yaptırmak isteyen müşterilerimiz oldukça fazladır. Bu müşterilerimize vereceğimiz hizmetin gidişatı belirlenirken ilk olarak eşyaların miktarı ve boyutu belirlenmektedir. Bu kriterlere göre filomuzdan bir araç seçilmekte ve belirlenen gün ve saatte, belirlenen adreste olunmaktadır. Genellikle eski evlerinden yeni evlerine eşya taşımak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilen evden eve nakliyat hizmeti parça eşya nakliyatına dahi olduğu andan itibaren daha az ücrete tabi tutulmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin cebinden ekstra para çıkmamaktadır. Bu da müşterilerimizin bize olan güveninin artmasına ve başka kişilere önermesine olanak sağlamaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Parça eşya nakliyatı sırasında her nakliyat hizmetimizde olduğu gibi eşyaların güvenliğine dikkat etmekteyiz. Eşyalar taşınmadan önce eşyaların türünü ve boyutunu öğrenerek yeterli sayıda ambalajla belirtilen adrese ulaşmaktayız. Ardından eşyaların her birini ayrı ayrı değerlendirerek doğru teknik ve malzemelerde paketlemekteyiz. Paketleme işlemlerinin özenli yapılmasının bir sonucu olarak nakliye aracında meydana gelebilecek herhangi bir sarsıntı veya çarpmaya karşı eşyalar korunmaktadır. Paketleme ve ambalajlama tekniklerinin dışında eşyaları güvenlik altına almak için araçta sabitleme yapılmaktadır. Eşyaların çeşitli aparatlarla sabitlenmesine bağlı olarak sarsılmaları ve düşmeleri engellenmektedir. Bu da meydana gelebilecek zararların minimuma indirilmesine yardımcı olan bir diğer uygulamamızdır.

İşyerine sahip olan insanların farklı sebeplerle bulundukları binayı değiştirmeleri gerekebilir. Bu bina değiştirme sırasında ofisteki eşyaların taşınması dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Aksi taktirde ciddi maddi kayıplar söz konusu olabilir. Maddi kayıp oluşma ihtimalinin sıfıra indirgenebilmesi için nakliyat firmalarından yardım alınması gerekmektedir. Ancak bu nakliyat firmaların alelade şirketler olmamasına dikkat edilmelidir. Aksi taktirde insanlar para verip hizmet almasına rağmen daha fazla maddi kayba uğrayabilir. Özellikle piyasaya ucuz fiyata nakliyat yapan şirketlere güvenilmemesi gerekmektedir. Bu şirketler nakliyat sırasında paketlemeye dikkat etmemesinin yanında sigortalama da yapmamaktadır. Böylelikle maddi kayıp oluşma ihtimali kaçınılmaz hale gelmektedir.Çayırova Nakliyat adlı Ankara merkezli firmamız insanların bu tarz şirketler yüzünden mağdur olmasını engellemek için uygun fiyata yüksek kalitede ofis taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Ofis Taşımacılığı ve Asansörlü Nakliyat

Ankara’da bulunan iş merkezleri genellikle yüksek katlı binalardan oluşmaktadır. Bu yüksek katlı binaların pek çoğunda yük taşımak için asansörler bulunsa da bazılarında mevcut olmaması ofisini taşımak isteyen insanların nakliyat sorunu yaşamasına sebep olmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu yana verdiği asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde sorunların çözülmesine olanak sağlamaktadır. Şirketimizin kullandığı asansörler dünya standartlarında olduğu için mümkün olan en hızlı ve en güvenli nakliyat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Kullanılan asansörlerin periyodik olarak bakımlarının yapılması ve eskimiş parçalarının değiştirilmesi de beklenmeyen kazaların ortaya çıkmasını engellemektedir. Her ne kadar asansörlerin bakımları yapılsa da kullanımdan önce bir güvenlik testi yapılmaktadır. Güvenlik testi sonrasında sorunsuz olduğu tespit edilen asansörler kullanılarak eşyalar işyerlerine aktarılmaktadır. Asansörler sayesinde, insan hatasından kaynaklı meydana gelebilecek olan sorunların önüne geçilmektedir. Ayrıca asansörlerin kullanımına bağlı olarak maliyet düşmekte ve müşterilerimiz daha uygun fiyata hizmet alabilmektedir.

Ofis Taşımacılığında Depolama

Ofis eşyalarının bazı durumlarda güvenlikli ve temiz ortamlarda saklanması gerekmektedir. Şirketimiz ofis eşyalarının zarar görmesini engellemek için periyodik olarak temizlenen ve ilaçlanan, yüksek güvenlikli depolarda depolanmasını sağlamaktadır. Depolama hizmeti sonrasında müşterilerimizin belirttiği tarihte tekrardan nakliyat işlemleri gerçekleştirilmekte ve hizmetler tamamlanmaktadır.

Ankara Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında bulunmaktadır. Bu şehrin gelişmesine katkı sağlayan en büyük etken başkent olmasıdır. Başkent olmasına bağlı olarak, çeşitli kamu ve özel kuruluşların merkezleri bulunmaktadır. Bu merkezlerin çok sayıda olması yeni iş imkanlarının ortaya çıkmasına ve dolayısıyla hayat standartlarının yükselmesine olanak sağlamaktadır. Hayat standartları yüksek olan bir şehir olduğu bilinen Ankara, farklı şehirlerden göç almaktadır. Bu göçlerin sebepleri arasında iş ve eğitim oldukça popülerdir. İş ve eğitim amacıyla gelen insanların bu şehirde uzun süreli kalacağı düşünüldüğünde evlerini de taşımaları gerektiği rahatlıkla anlaşılabilir. Buna bağlı olarak insanların nakliyat hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Çayırova Nakliyat, Ankara merkezli bir nakliyat şirketidir ve Türkiye’nin hemen hemen her şehrine şehirler arası nakliyat hizmeti verebilmektedir. Bu hizmeti verirken de şirketimiz çeşitli noktalara dikkat etmektedir. Bu noktalardan ilki paketleme ve ambalajlamadır.

Paketleme ve Ambalajlama Neden Önemli?

Şehirler arası yollar uzun ve engebelidir. Farklı zorluklarla dolu bu yolların sorunsuzca geçilebilmesi için usta şoförlerden yardım alınmasının yanında paketleme ve ambalajlamaya da özen gösterilmesi gerekmektedir. Şirketimiz paketleme ve ambalajlama tekniklerini uygularken her eşyayı farklı özellikleriyle değerlendirmektedir. Bu değerlendirme sonucunda en doğru paketleme malzemeleri ve teknikleri belirlenmektedir. Çünkü her eşyanın aynı teknik ve malzemeyle paketlenmesi mümkün değildir. Örnek vermek gerekirse: Bir koltuğu paketlerken bardaklarda olduğu gibi gazete kullanılması imkansızdır. Farklı eşyaların farklı malzeme ve tekniklerle paketlenmesi güvenilir sonuçların elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Paketlemenin ardından yapılan sigortalama işlemi de eşyaların maddi kayba uğrama ihtimalini sıfıra indirmektedir.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalama yapılırken ilk olarak eşyaların maddi değerinin yazdığı bir liste oluşturulmaktadır. Bu listede yer alan bilgiler müşterilerimiz ve sigorta şirketi tarafından belirlenmektedir. Nakliyat günü geldiğinde sigorta belgelerine imza atılmaktadır. Sigorta belgelerine imza atıldıktan sonra herhangi bir kaza durumunda meydana gelecek hasarın müşteriye yansıma ihtimali yoktur. Kaza, çarpma, kırılma gibi durumlarda eşyaların maddi değeri kadar müşterilerimize ödeme yapılmaktadır. Sigortalı nakliyat bu özelliğiyle müşterilerimizle aramızda güven bağı oluşturmamıza vesile olmaktadır.

Ankara nüfusu günden güne hızlıca artan bir şehrimizdir. Bu şehirde nüfusun artmasına sebep olan en büyük faktör hayat standartlarının yüksek olmasıdır. Sağlık, yemek ve barınma ihtiyaçlarına kolaylıkla ulaşabilen insanlar kolaylıkla nüfuslarını artırabilmektedir. Bunun yanında şehirde bulunan imkanların oldukça yaşamaya elverişli olması farklı illerden bu şehre göçlerin olmasına da sebep olmaktadır. Nüfusun hızlı bir şekilde artmasına bağlı olarak insanların kolaylıkla barınabileceği binalar inşa edilmeye başlanmıştır. Genellikle yüksek katlı ve geniş olan bu toplu konut projeleri şehir içinden de insanların göç ettiği yerler arasında bulunmaktadır. Şehir içinden bu konutlara göçen insanların eşyalarını taşıyabilmek için nakliyat hizmeti alması gerekmektedir. Şirketimiz uzun yıllardır Ankara’da şehir içi taşımacılık hizmeti veren bir firmadır. Çayırova Nakliyat olarak bilinen şirketimizin şehir içi nakliyat adı altında farklı hizmetleri de bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz genellikle bizden evden eve nakliyat yapmamızı istemektedir. En popüler hizmetimiz olan evden eve nakliye sırasında problem yaşamamak için çok farklı kriterlere dikkat etmekteyiz. Hizmetlere başlamadan önce ilk olarak eşyaların miktarı ve boyutu hakkında bilgi almaktayız. Bu bilgiler ışığında filomuzdan araç seçip belirlenen tarihte belirlenen adrese ulaşmakta ve işlemlere başlamaktayız. İlk olarak eşyaları belli kriterlere göre paketlemekte daha sonrasında araca yüklemekteyiz. Araca yüklenen eşyaların tamamının listesinin bulunduğu sigortalama belgesini müşterimize imzalattıktan sonra uzman şoförlerimizle birlikte yola çıkmaktayız. Hızlı ve güvenli bir şekilde istenilen yere ulaştırılan eşyaları tercih edildiği taktirde asansörler ile taşımaktayız. Sonrasında ise müşterilerimizin geri bildirimlerini alarak işlemleri tamamlamaktayız.

Parça Eşya Taşımacılığı

Şehir içi nakliyat hizmetlerinin en çok tercih edilen bir diğer türü parça eşya taşımacılığıdır. Bu hizmet adından da anlaşılacağı üzere bir ya da birkaç parça eşyanın taşınmasıdır. Müşterilerimiz bu hizmeti genellikle eski evlerinden yeni evlerine birkaç parça eşya taşıtmak için ya da aldıkları yeni ev eşyalarını evlerine getirtmek için almaktadır. Parça eşya taşımacılığı sırasında müşterilerimizin gereksiz maddi yükün altına girmesini önlemek için filomuzdaki daha küçük araçlarla hizmet vermekteyiz.

Taşınmak insanlar açısından hem stresli hem de yorucu olarak nitelendirilmektedir. Bu yorgunluğun ve stresin azaltılabilmesi için en iyi nakliyat firmalarından yardım alınması gerekmektedir. Nakliyat firmalarının da seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken farklı unsurlar vardır. Bu unsurlara dikkat edilmesi daha iyi nakliyat hizmetlerinin alınmasına olanak sağlamaktadır. Nakliyat şirketi seçerken ilk olarak referanslara dikkat edilmesi gerekir. Referanslar nakliyat şirketinin daha önceden yaptığı işlere denmektedir. Referansların kuvvetli olması şirketin yaptığı işlerin de daha profesyonelce olduğunu göstermektedir. Referanslarla birlikte geri bildirimlere dikkat edilmesi doğru şirketin seçimine olanak sağlamaktadır. Çayırova Nakliyat ismiyle çalışmakta olan Ankara merkezli şirketimiz güçlü referanslara ve geri bildirimlere sahip bir kuruluştur. Firmamızın bu özelliği şehirdeki evden eve nakliyat firmaları arasında lider konuma gelmesine olanak sağlamıştır. Bu özellikle birlikte eşyaları taşırken ve paketlerken kullandığımız teknikler de daha sorunsuz bir bakliyat hizmetinin gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Taşınacak olan eşyaların araçtayken herhangi bir zarar görmemesi için koruma altına alınması gerekmektedir. Bu koruma altına alma işlemi paketleme ve ambalajlama ile sağlanmaktadır. Paketleme sırasında kullandığımız tekniklerin türü, eşyaların türlerine ve şekillerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca eşyaların boyutu da kullanılacak olan malzemelerin türünü değiştirmektedir. Her eşyanın kendine özel paketleme tekniği olması güvenilir bir şekilde nakliyat işleminin gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Paketlemeden sonra eşyalar araçlarımıza yüklenmekte ve sigortalama işlemleri tamamlanmaktadır. Sigortalama, nakliyat işlemlerinin olmazsa olmazıdır.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalama, herkesin de bildiği üzere bir eşyanın maddi değerinin koruma altına alınmasıdır. Şirketimiz taşıyacağı eşyaların tamamının maddi değerini daha önceden müşteriler ve sigorta şirketiyle birlikte belirlemektedir. Bu belirlenen maddi değerler belgeye dökülmekte ve üç tarafın da imzası alınarak işlemler tamamlanmaktadır. Sigortalı nakliyat sayesinde eşyaların olası bir kazada zarar görmesi durumunda maddi kayıp kadar müşterilerimize ödeme yapılmaktadır. Bu ödeme sigorta şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Sigortalı nakliyenin bir diğer olumlu yönü müşterilerimizle olan ilişkilerimizi kuvvetlendirmesidir. Kuvvetlenen ilişkiler sayesinde müşterilerimiz ile şirketimiz arasında bir güven bağı oluşmaktadır.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.