0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Bala Evden Eve Nakliyat

Bala evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın taşınmasını profesyonel bir şekilde sağlıyoruz. Günümüzde kişilerin sık sık ev değiştirmesi sebebiyle nakliyat sektöründe en çok tercih edilen taşıma yöntemi olmuştur. Bu yöntemde eşyalar belirtilen noktadan alınarak, yeni bir noktaya taşınır. Böylelikle eşyalar bir evden, diğer bir eve taşınmış olur.

Ev değiştirme durumunda ihtiyaç duyacağınız bu hizmet firmamız tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız mevcut evinizden, yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Büyük parça eşyalarınız demonte hale getirilerek, uygun şekilde paketlenir. Paketleme işlemi tarafımızdan verilmekte olup, eşyalarınızın boyutu fark etmeksizin tamamı paketlenir. Paketleme işlemimiz sayesinde eşyalarınız hasar görmeden taşınmış olur.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Bala asansörlü nakliyat hizmetinde eşyalarınız hasar almadan, asansörler yardımıyla taşınmaktadır. Bu yöntem sayesinde binalarınızın yüksekliğinin önemi olmaksızın, eşyalarınız asansör aracılığıyla taşınabilir. Bina yapınızın uygun olması halinde uzman ekiplerimiz tarafından kurulan yük asansörü test edildikten sonra taşıma işlemine geçilir. Asansör uygunluğu sağlandıktan sonra eşyalarınız toplanır.

Toplanan eşyalarınız kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenerek, hasar görmesi engellenir. Paketlenen eşyalar balkondaki asansöre taşınarak, asansör sepetine yerleştirilir. Asansörlerimiz demir parmaklıklar ile çevrili olduğu için hiçbir eşyanız asansör üzerindeyken düşerek veya çarparak zarar görmez. Asansör kullanılmasındaki amaç eşyaların hem hasar almaması hem de hızlı bir şekilde taşınmasıdır. Asansör ile indirilen eşyalarınız, nakliyat aracımıza yerleştirilerek taşınma işlemi tamamlanır.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Bala şehirlerarası nakliyat hizmetimizde eşyalarınız bir şehirden diğer bir şehre kolaylıkla taşınmaktadır. Eşyalarınız yaşadığınız şehirdeki evinizden alınmak üzere toplandıktan sonra, yol şartlarına uygun şekilde paketlenir. Bu paketleme işlemi uzman ekiplerimiz tarafından özenli bir şekilde tamamlanır. Bu sayede yol esnasında eşyalarınızın hiçbiri zarar görmez.

Paketlenen eşyalarınız nakliyat aracımıza yüklenir. Eviniz tamamen boşaltıldıktan sonra varış noktası için süre belirlenir. Ardından nakliyat aracımız yola çıkar. Profesyonel şoförlerimiz tarafından eşyalarınız uygun şekilde taşınarak, olası tüm hasarlar önlenir. Varış noktasına varıldıktan sonra eşyalarınız yeni evinize taşınır. Odalar halinde taşınan eşyalarınız, istediğiniz odalara da uygun konumlara bırakılarak taşınma işlemi tamamlanır.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.