0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Nallıhan evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı mahalleler arası taşıyoruz. Günümüzde kişiler sık sık ev değiştirdiği için bu hizmet tercih edilmektedir. Firma olarak biz de bu hizmet için en kaliteli işlemleri gerçekleştirerek, müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz. Eşyalarınızı bir noktadan alarak, diğer bir noktaya sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetimiz için ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Firma yetkililerimiz evinizi ziyaret ederek eşyalarınızı analiz ediyor, ardından taşınacak noktaya göre uygun fiyat teklifleri vererek sizler ile anlaşma sağlıyor. Anlaşma esnasında ek talepleriniz değerlendiriliyor. Size uygun olan tarihte taşıma işlemini sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Nallıhan asansörlü nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı hızlı bir şekilde yük asansörü yardımıyla taşıyoruz. Bu sayede hem zamandan tasarruf ediyor, hem de eşyalarınızı zararsız bir şekilde taşımış oluyorsunuz. Eşyalarınız asansör kullanılarak taşındığı için merdiven boşluklarında taşınmayarak zarar görmüyor, asansör yardımıyla bir evinizden diğer bir evinize taşınıyor.

Ekip arkadaşlarımız evinize gelerek eşyalarınızı ambalaj malzemeleri ile paketliyor. Ardından odalar halinde asansör yardımıyla eşyalarınızı sırasıyla araca indiriyor. Araçta uygun şekilde yerleştirilerek, eşyalarınızı hasar almayacak şekilde düzenliyor. Ardından taşınacağınız ev adresine geçerek, burada da asansör yardımıyla araçtan eve taşıma işlemini tamamlıyor. Eve gelen eşyalar istediğiniz odalara yerleştirilerek, sizi eşya karmaşası derdinden de kurtarıyoruz.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Nallıhan şehirlerarası nakliyat işlemimizde en çok tercih edilen yöntem sigortalı taşımacılıktır. Bu yöntem sayesinde eşyalarınız hasar alsa bile sigorta tarafından maddi ücretleri karşılanacaktır. Bu işlem için uzman ekip arkadaşımız ve ekspertizimiz evinizi ziyaret ederek eşyalarınızı kontrol eder ve değerini çıkartır. Ardından sizler için sigorta sözleşmesi ve fiyat teklifi hazırlar. Sizin de uygun bulmanız halinde anlaşma sağlanır.

Eşyalarınız taşınmak için mesafeye uygun şekilde paketlenerek, eşyalarınız araca indirilir. Araçta uygun şekilde yerleştirilerek, olası hasarlar önlenir. Yol esnasında karşılaşılabilecek doğal afet, kaza ve hırsızlık durumlarına karşın eşyalarınız sigortalı olarak yola çıkar. Sizlere varış noktasına yaklaşıldığında haber verilir. Araç evinizin önüne yanaşarak, uygun şekilde eşyalarınız yeni evinize taşınır. Paketleri açılarak hasar kontrolü yapılır, hasar olması durumunda sigortadan paranız ödenir.

Kızılcahamam evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı bir evden alarak, diğer bir eve taşıma hizmetini sağlıyoruz. Firmamız bu konuda deneyimli personeller ile çalışarak, sizlere zahmet çektirmeden eşyalarınızı taşıyoruz. Firmamızdan bu hizmet için fiyat teklifi almak istiyorsanız, iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizi aradıktan sonra sizin için uygun görüşme saatini belirtmeniz yeterlidir.

Belirttiğiniz görüşme saatinde evinize gelerek, eşyalarınızı kontrol eden firma yetkilimiz taşınma işlemi için en uygun fiyatı sizlere sunacaktır. Fiyatta anlaşma sağlamamız durumunda, taşınma tarihini belirleyerek eşyalarınızı taşımak için evinizi ziyaret edecektir. Taşınma işlemi için eşyalarınızı toplayarak, eşyalarınıza uygun şekilde paketleme işlemini yapılacaktır. Bunun ardından da eşyalarınız aracımıza taşınarak, yeni evinize gitmek üzere yola çıkacaktır.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Kızılcahamam evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızı asansör yardımıyla, yüksek katlı binalardan kolayca taşıyoruz. Yük asansörü yardımıyla eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden taşınarak, taşınma işlemi de hızlıca tamamlanıyor. Bu hizmetimizde son teknoloji yük asansörleri kullanarak eşyalarınızı, dar merdivenlerde hasar görmeden odalar halinde taşıma işlemini tamamlıyoruz.

Bu işlem için bina yapınızın uygun olması halinde, uzman ekiplerimiz tarafından asansör zemine kuruluyor. Zemine kurulan asansör test edilerek, taşıma işlemi başlatılıyor. Ekip arkadaşlarımız paketlenmiş eşyalarınızı asansöre taşıyarak, buradan araca indiriyor. Araç kısmında bulunan arkadaşlarımız ise asansörden eşyalarınızı alarak, araca yerleştiriyor. Eşyaların taşınması tamamlanarak, varış adresine yola çıkıyor.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Kızılcahamam şehirlerarası nakliyat işleminde eşyalarınızı bir şehirden bir şehre sorunsuz şekilde taşıyoruz. Bu işlem sayesinde şehir değiştirme işleminiz size yük olmadan tamamlanmış oluyor. Şehirlerarası taşıma işlemi için hizmetimiz aynı gün tamamlanabildiği gibi mesafeye bağlı olarak ekstra bir gün de sürebiliyor. Bunun için iletişime geçerek, bilgi alabilirsiniz.

Şehirlerarası nakliyat hizmeti için tavsiye ettiğimiz bir diğer yöntem de sigortalı taşımacılık oluyor. Sigortalı taşımacılık sayesinde yol esnasında oluşabilecek eşya hasarlarındaki kayıplarınız sıfıra indiriliyor. Sigorta kapsamında taşınan eşyalarınız, hasar görmesi durumuna sigortadan maddi kayıplarınız giderilerek sizlere ek bir ücret çıkartılmıyor. Bu sayede sigorta güvencesi altında eşyalarınız kilometrelerce uzağa taşınabiliyor.

Bala evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın taşınmasını profesyonel bir şekilde sağlıyoruz. Günümüzde kişilerin sık sık ev değiştirmesi sebebiyle nakliyat sektöründe en çok tercih edilen taşıma yöntemi olmuştur. Bu yöntemde eşyalar belirtilen noktadan alınarak, yeni bir noktaya taşınır. Böylelikle eşyalar bir evden, diğer bir eve taşınmış olur.

Ev değiştirme durumunda ihtiyaç duyacağınız bu hizmet firmamız tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız mevcut evinizden, yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Büyük parça eşyalarınız demonte hale getirilerek, uygun şekilde paketlenir. Paketleme işlemi tarafımızdan verilmekte olup, eşyalarınızın boyutu fark etmeksizin tamamı paketlenir. Paketleme işlemimiz sayesinde eşyalarınız hasar görmeden taşınmış olur.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Bala asansörlü nakliyat hizmetinde eşyalarınız hasar almadan, asansörler yardımıyla taşınmaktadır. Bu yöntem sayesinde binalarınızın yüksekliğinin önemi olmaksızın, eşyalarınız asansör aracılığıyla taşınabilir. Bina yapınızın uygun olması halinde uzman ekiplerimiz tarafından kurulan yük asansörü test edildikten sonra taşıma işlemine geçilir. Asansör uygunluğu sağlandıktan sonra eşyalarınız toplanır.

Toplanan eşyalarınız kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenerek, hasar görmesi engellenir. Paketlenen eşyalar balkondaki asansöre taşınarak, asansör sepetine yerleştirilir. Asansörlerimiz demir parmaklıklar ile çevrili olduğu için hiçbir eşyanız asansör üzerindeyken düşerek veya çarparak zarar görmez. Asansör kullanılmasındaki amaç eşyaların hem hasar almaması hem de hızlı bir şekilde taşınmasıdır. Asansör ile indirilen eşyalarınız, nakliyat aracımıza yerleştirilerek taşınma işlemi tamamlanır.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Bala şehirlerarası nakliyat hizmetimizde eşyalarınız bir şehirden diğer bir şehre kolaylıkla taşınmaktadır. Eşyalarınız yaşadığınız şehirdeki evinizden alınmak üzere toplandıktan sonra, yol şartlarına uygun şekilde paketlenir. Bu paketleme işlemi uzman ekiplerimiz tarafından özenli bir şekilde tamamlanır. Bu sayede yol esnasında eşyalarınızın hiçbiri zarar görmez.

Paketlenen eşyalarınız nakliyat aracımıza yüklenir. Eviniz tamamen boşaltıldıktan sonra varış noktası için süre belirlenir. Ardından nakliyat aracımız yola çıkar. Profesyonel şoförlerimiz tarafından eşyalarınız uygun şekilde taşınarak, olası tüm hasarlar önlenir. Varış noktasına varıldıktan sonra eşyalarınız yeni evinize taşınır. Odalar halinde taşınan eşyalarınız, istediğiniz odalara da uygun konumlara bırakılarak taşınma işlemi tamamlanır.

Şereflikoçhisar evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı bir evinizden, diğer evinize sorunsuz şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızı taşıtmak için bizimle iletişime geçerek, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Size uygun olan saatler içerisinde evinizi ziyaret ederek, eşyalarınızı kontrol ediyoruz. Eşyalarınızı kontrol ettikten sonra uygun personel sayısını ve araç teminini planlayarak, sizlere en uygun fiyat teklifini sunuyoruz. Anlaşma sağlanması halinde taşınmak için uygun günü planlıyoruz.

Anlaştığımız gün ve saatler arasında uygun ekibimiz ve aracımız evinize gelerek, eşyalarınızın toparlanmasına yardımcı olur. Daha sonra odalar halinde eşyalarınızı paketleyerek, araca taşıma işlemini gerçekleştirmeye başlar. Eşyalarınız uygun şekilde paketlendiği için hiçbir şekilde zarar görmeden taşınacaktır. Eşyalarınız araca indirilerek, taşınmaya uygun şekilde yerleştirilecektir.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Şereflikoçhisar asansörlü nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı yük asansörü yardımıyla taşıyoruz. Bina yapınızın uygun olması halinde seyyar yük asansörümüz kurularak, eşyalarınız kolay bir şekilde taşınmaktadır. Asansörün kurulması için uygun bir balkon yapısına veya ön cephe büyük camlı odaya ihtiyaç duyulmaktadır. Uygun yapının olması halinde asansör zemine kurularak test edilir.

Sorunsuz bir şekilde çalışan asansörün kurulmasından sonra eşyalarınız paketlenerek, eşyalarınız asansör yardımıyla taşınmaya başlanır. Büyük eşyalarınız, demonte hale getirilerek taşınır. Bu nedenle hiçbir eşyanız hasar görmeden sırayla araca indirilir. Aracın başında bulunan ekip arkadaşlarımız da yola uygun şekilde eşyalarınızı araca yerleştirir.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Şereflikoçhisar şehirlerarası nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı sadece mahalleler arası değil, şehirlerarası taşıma işlemine de yardımcı oluyoruz. Üstelik bu hizmetimizde isteğe bağlı olarak eşyalarınızı sigortalayarak, sigorta güvencesi kapsamında taşıma işlemini tamamlıyoruz. Şehirlerarası nakliyat işleminde mesafeler uzak olduğu için oluşabilecek trafik kazalarını, doğal afetleri ve hırsızlık olaylarını kapsayan sigortayla içinizin rahat etmesini sağlıyoruz.

Yaptığımız sigorta sayesinde eşyalarınız yol esnasında hasar görürse, sigorta şirketinden maddi kayıplarınızı sorunsuz şekilde karşılayabiliyorsunuz. Bu da size ekstra bir maliyet çıkartmadan, taşınma işleminizi en sorunsuz şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Şehirlerarası nakliyat işlemleri mesafeye bağlı olarak süresi değişse de genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde en uygun fiyatları bizden alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat işleriniz için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Telefon numaramızdan iletişime geçerek, randevu talep edebilirsiniz. Size en uygun saatte evinizi ziyaret ederek, uzman personellerimiz tarafından taşınacak eşyalarınız incelenecektir. Akyurt evden eve nakliyat hizmeti için uygun personel sayısı ve araç temini planlandıktan sonra ekonomik bir fiyat teklifi sunulacaktır. Teklifin size uygun olması durumunda taşınma tarihi için karşılıklı anlaşma sağlanacaktır.

Belirlenen taşınma gününde ekip arkadaşlarımız gelerek eşyalarınızı uygun şekilde toplayacaktır. Toplama işleminin ardından kaliteli paketleme ambalajlarıyla eşyalarınızın tamamı paketlenecektir. Bunun ardından odalar halinde eşyalarınız zarar görmeden nakliyat aracımıza taşınarak, yeni evinize gitmek üzere araca yerleştirilecektir.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Firmamız taşıma işlemlerini asansörlü nakliyat yardımıyla yapmaktadır. Seyyar yük asansörü uygun şekilde balkonunuza kurularak, eşyalarınız bu asansör yardımıyla taşınacaktır. Uzman ekip arkadaşlarımız tarafından asansör kurulduktan sonra test edilecektir. Sorunsuz şekilde çalışan asansör kullanıma hazır hale geldiğinde eşyalarınız asansör yardımıyla aracımıza taşınacaktır.

Akyurt asansörlü nakliyat hizmetinde eşyalarınız yeni evine taşınmak üzere yola çıkacaktır. Yeni evinizin bina yapısının uygun olması halinde, asansör kurularak eşyalarınız aracımızdan evinize taşınacaktır. Eve taşınan eşyalar sizin yönlendirmeleriniz ile istediğiniz odalara yerleştirilecektir. Demonte hale getirilen eşyaları monte edilerek, odanızdaki uygun konumlara yerleştirilecektir. Paketli eşyalarınız açılarak, hasar kontrolü yapılacaktır. Olası hasarlarda maddi kaybınız karşılanacaktır.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Akyurt şehirlerarası nakliyat hizmetimizde eşyalarınızın şehirlerarası taşımacılığını da yapıyoruz. Olası tayin veya şehir değiştirme işlemlerinizde eşyalarınızı profesyonel bir şekilde taşıyoruz. Şehirlerarası taşımacılık işlemlerinde mesafeler uzun olabileceği için taşınma süresi değişse de genellikle aynı gün içerisinde işlem tamamlanmaktadır. Bunun için iletişime geçerek hem fiyat teklifi hem de taşınma süresini tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

Bu hizmetimize özel olarak isteğinize bağlı sigortalı taşımacılıkta yapıyoruz. Eşyalarınızın değerine uygun şekilde sigorta yaparak, güvence altında ekstra maddi hasarlara yol açmadan taşınmanıza yardımcı oluyoruz. Sigortalı taşımacılık işlemi için cüzi miktarlarda ek ücretler alınabiliyor. Sigorta kapsamında eşyalarınız doğal afetlerden, hırsızlık durumlarından ve trafik kazalarından korunmuş oluyor. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıtmış oluyorsunuz.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.