0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Asansörlü Nakliyat

Bir binadan başka bir binaya geçmek, hayatını ya da işini orda sürdürmek isteyen insanlar nakliyat işlemlerinin mümkün olduğunca hızlı bir şekilde tamamlanmasını istemektedir. Bu isteğin gerçekleşebilmesi için üstün teknolojik cihazlardan yararlanan firmalardan yardım alınması gerekmektedir. Ankara merkezli Çayırova Nakliyat isimli şirketimiz dünyaca ünlü firmaların ürettiği asansörleri nakliyat işlemleri sırasında kullanmaktadır. Bu asansörlerin bakımları periyodik olarak yapılmakta ve eskiyen parçaları yenileriyle değiştirilmektedir. Parçaları eskiyen ya da arızalanan asansörler tamir edilene kadar hiçbir hizmette kullanılmamaktadır. Asansörlü Nakliyat sıklıkla yüksek karlı binalarda kullanılsa da müşterilerimizin tercihine bağlı olarak düşük katlı binalarda da kullanılabilmektedir.

Asansörlü Ofis Taşımacılığı

Ankara’daki ofisler genellikle iş merkezlerinde toplanmıştır. İş merkezlerinin farklı imkanlarının olması ve sakinlerine çeşitli avantajlar sağlaması pek çok ofis sahibinin dikkatini çekmektedir. Bu tür iş merkezlerine ofisini taşımak isteyen müşterilerimize yüksek güvenlikli ofis taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Bu hizmet sırasında değerli eşyaların paketlenmesinde ekstra özen gösterilmektedir. Böylelikle herhangi bir sarsıntı ya da çarpma durumunda eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. İş merkezleri yüksek katlı olduğu için de ofislerini taşımak isteyen müşterilerimizin asansöre ihtiyacı olmaktadır. Şirketimiz hem nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekte hem de asansörle eşyaların ofise aktarılmasını sağlamaktadır.

Asansörlü Sigortalı Nakliyat

Asansörlü nakliyat işlemlerinin güvenlikli olabilmesi için personellerimiz tarafından pek çok önlem alınmaktadır. İlk olarak asansörler kullanıma başlanmadan önce test edilmektedir. Ardından asansörün etrafındaki insanlar uyarılmakta ve herhangi bir kaza durumunda yaralanmaları önlenmektedir. Sonrasında ise güvenlik önlemlerini alan personellerimiz tarafından eşyalar taşınmaya başlanmaktadır. Asansörlü nakliyat sırasında meydana gelebilecek kazalar neticesinde eşyaların zarar görmesine bağlı olarak müşterilerimizin maddi kayıp yaşamasını engellemek için sigortalama yapmaktayız. Sigortalı nakliyat sayesinde müşterilerimizin eşyalarına herhangi bir zarar geldiğinde bunun onlara maddi kayıp olarak yansımasını engellemekteyiz. Şehrin en güvenilir sigorta firmasıyla birlikte çalışan şirketimiz, sigortalama sayesinde gün geçtikçe referans sayısını artırmakta ve hizmet alanını genişletmektedir. Buna bağlı olarak müşterilerimizle aramızda güven bağı oluşmaktadır. Bu güven bağı müşterilerimizin kalıcı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu durum müşterilerimiz bizi başkalarına önermesine ve hizmet alanımızın genişlemesine yardımcı olmaktadır.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.