0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Kızılcahamam Nakliyat

Kızılcahamam evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı bir evden alarak, diğer bir eve taşıma hizmetini sağlıyoruz. Firmamız bu konuda deneyimli personeller ile çalışarak, sizlere zahmet çektirmeden eşyalarınızı taşıyoruz. Firmamızdan bu hizmet için fiyat teklifi almak istiyorsanız, iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizi aradıktan sonra sizin için uygun görüşme saatini belirtmeniz yeterlidir.

Belirttiğiniz görüşme saatinde evinize gelerek, eşyalarınızı kontrol eden firma yetkilimiz taşınma işlemi için en uygun fiyatı sizlere sunacaktır. Fiyatta anlaşma sağlamamız durumunda, taşınma tarihini belirleyerek eşyalarınızı taşımak için evinizi ziyaret edecektir. Taşınma işlemi için eşyalarınızı toplayarak, eşyalarınıza uygun şekilde paketleme işlemini yapılacaktır. Bunun ardından da eşyalarınız aracımıza taşınarak, yeni evinize gitmek üzere yola çıkacaktır.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Kızılcahamam evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızı asansör yardımıyla, yüksek katlı binalardan kolayca taşıyoruz. Yük asansörü yardımıyla eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden taşınarak, taşınma işlemi de hızlıca tamamlanıyor. Bu hizmetimizde son teknoloji yük asansörleri kullanarak eşyalarınızı, dar merdivenlerde hasar görmeden odalar halinde taşıma işlemini tamamlıyoruz.

Bu işlem için bina yapınızın uygun olması halinde, uzman ekiplerimiz tarafından asansör zemine kuruluyor. Zemine kurulan asansör test edilerek, taşıma işlemi başlatılıyor. Ekip arkadaşlarımız paketlenmiş eşyalarınızı asansöre taşıyarak, buradan araca indiriyor. Araç kısmında bulunan arkadaşlarımız ise asansörden eşyalarınızı alarak, araca yerleştiriyor. Eşyaların taşınması tamamlanarak, varış adresine yola çıkıyor.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Kızılcahamam şehirlerarası nakliyat işleminde eşyalarınızı bir şehirden bir şehre sorunsuz şekilde taşıyoruz. Bu işlem sayesinde şehir değiştirme işleminiz size yük olmadan tamamlanmış oluyor. Şehirlerarası taşıma işlemi için hizmetimiz aynı gün tamamlanabildiği gibi mesafeye bağlı olarak ekstra bir gün de sürebiliyor. Bunun için iletişime geçerek, bilgi alabilirsiniz.

Şehirlerarası nakliyat hizmeti için tavsiye ettiğimiz bir diğer yöntem de sigortalı taşımacılık oluyor. Sigortalı taşımacılık sayesinde yol esnasında oluşabilecek eşya hasarlarındaki kayıplarınız sıfıra indiriliyor. Sigorta kapsamında taşınan eşyalarınız, hasar görmesi durumuna sigortadan maddi kayıplarınız giderilerek sizlere ek bir ücret çıkartılmıyor. Bu sayede sigorta güvencesi altında eşyalarınız kilometrelerce uzağa taşınabiliyor.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.