0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Şehir İçi Nakliyat

Ankara nüfusu günden güne hızlıca artan bir şehrimizdir. Bu şehirde nüfusun artmasına sebep olan en büyük faktör hayat standartlarının yüksek olmasıdır. Sağlık, yemek ve barınma ihtiyaçlarına kolaylıkla ulaşabilen insanlar kolaylıkla nüfuslarını artırabilmektedir. Bunun yanında şehirde bulunan imkanların oldukça yaşamaya elverişli olması farklı illerden bu şehre göçlerin olmasına da sebep olmaktadır. Nüfusun hızlı bir şekilde artmasına bağlı olarak insanların kolaylıkla barınabileceği binalar inşa edilmeye başlanmıştır. Genellikle yüksek katlı ve geniş olan bu toplu konut projeleri şehir içinden de insanların göç ettiği yerler arasında bulunmaktadır. Şehir içinden bu konutlara göçen insanların eşyalarını taşıyabilmek için nakliyat hizmeti alması gerekmektedir. Şirketimiz uzun yıllardır Ankara’da şehir içi taşımacılık hizmeti veren bir firmadır. Çayırova Nakliyat olarak bilinen şirketimizin şehir içi nakliyat adı altında farklı hizmetleri de bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz genellikle bizden evden eve nakliyat yapmamızı istemektedir. En popüler hizmetimiz olan evden eve nakliye sırasında problem yaşamamak için çok farklı kriterlere dikkat etmekteyiz. Hizmetlere başlamadan önce ilk olarak eşyaların miktarı ve boyutu hakkında bilgi almaktayız. Bu bilgiler ışığında filomuzdan araç seçip belirlenen tarihte belirlenen adrese ulaşmakta ve işlemlere başlamaktayız. İlk olarak eşyaları belli kriterlere göre paketlemekte daha sonrasında araca yüklemekteyiz. Araca yüklenen eşyaların tamamının listesinin bulunduğu sigortalama belgesini müşterimize imzalattıktan sonra uzman şoförlerimizle birlikte yola çıkmaktayız. Hızlı ve güvenli bir şekilde istenilen yere ulaştırılan eşyaları tercih edildiği taktirde asansörler ile taşımaktayız. Sonrasında ise müşterilerimizin geri bildirimlerini alarak işlemleri tamamlamaktayız.

Parça Eşya Taşımacılığı

Şehir içi nakliyat hizmetlerinin en çok tercih edilen bir diğer türü parça eşya taşımacılığıdır. Bu hizmet adından da anlaşılacağı üzere bir ya da birkaç parça eşyanın taşınmasıdır. Müşterilerimiz bu hizmeti genellikle eski evlerinden yeni evlerine birkaç parça eşya taşıtmak için ya da aldıkları yeni ev eşyalarını evlerine getirtmek için almaktadır. Parça eşya taşımacılığı sırasında müşterilerimizin gereksiz maddi yükün altına girmesini önlemek için filomuzdaki daha küçük araçlarla hizmet vermekteyiz.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 710 07 43
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
 
© Copyright 2024 Nakliyat. All Rights Reserved.