0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Elmadağ Evden Eve Nakliyat

Evden eve eşya taşımacılığı hizmeti için profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Ev değişikliği yapmaya karar verdiğinizde eşyalarınızı taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evden eve nakliyat işleminde eşyalarınızın toparlanmasına, paketlenmesine ve hiçbir zarar görmeden araca taşınmasını sağlıyoruz. Buradan da eşyaları gideceği noktaya taşıyarak, araçtan eve taşıyor ve gerekli montajları tamamlayarak taşınma işinizi tamamlıyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetinde uygun fiyatlar ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlarken, ekonomilerini de korumaya özen gösteriyoruz. Nakliyat hizmetinde fiyat almak için bizleri arayabilirsiniz. Elmadağ evden eve nakliyat hizmetimizde evinize gelerek ücretsiz bir şekilde fiyat teklifimizi sunuyoruz. Anlaşma sağlanması halinde karşılıklı olarak taşınma tarihini belirleyerek, uygun personel ve aracı temin ediyoruz.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra, asansörlü nakliyat hizmeti de vererek eşyalarınızı daha hızlı bir şekilde taşıyoruz. Günümüzdeki binaların yüksek katlı olmasından, eşyalar daha zor bir şekilde taşınıyor. Eşyalar dar merdivenlerde taşınırken zarar görebiliyor. Bunun önüne geçmek için kullanılan seyyar yük asansörleri ile hem eşyalarınızı zarar görmekten kurtarıyoruz, hem de zaman tasarrufu sağlıyoruz. Binanızın uygun olması halinde yük asansörünü kurarak, eşyalarınızı kolay bir şekilde taşıyoruz.

Eşyalarınızı toparladıktan sonra, paketleme işlemini uygun şekilde yaparak asansör yardımıyla eşyalarınızı nakliyat aracına indiriyoruz. Burada da eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde yerleştiriliyor. Ardından yeni evinize taşınmak için yola çıkıyor. Yeni evinizin de uygun olması halinde tekrar asansör kurularak eşyalarınız tekrar taşınıyor. Elmadağ asansörlü nakliyat hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Eşyalarınızı sadece şehir içi değil, şehirlerarası da taşımanıza yardımcı oluyoruz. Bu hizmetimizde sigortalı nakliyat yöntemini de sunarak, sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı inceledikten sonra ekspertiz personelimiz tarafından değerlerini çıkartarak eşyalarınızı sigorta güvencesine alıyoruz.

Elmadağ şehirlerarası nakliyat hizmetimizde mesafeler uzun olduğu için eşyalarınızın hasar görme ihtimali artıyor. Fakat firma olarak verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde, eşyalarınızı uygun şekilde paketleyerek, profesyonel bir şekilde aracımıza yerleştiriyoruz. Bu sayede yol esnasında hiçbir eşyanız zarar görmeden taşınmış oluyor. Eğer şehirlerarası taşıma işlemi için hizmet arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 381 32 83
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.