0312 376 75 48
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
E-Mail
info@cayirovanakliyat.com.tr

Haymana Evden Eve Nakliyat

Haymana evden eve nakliyat hizmetimizde, firmamız eşyalarınızı profesyonel bir şekilde mahalleler arası taşımaktadır. Ev değiştirmeniz veya yeni bir ev almanız durumunda tercih edebileceğiniz bir taşımacılık işlemidir. Bu işlem için fiyat almak isterseniz, firmamızı arayarak randevu talep edebilirsiniz. Verdiğiniz saatler içerisinde evinizi ziyaret ederek, yetkili ekibimiz tarafından eşyalarınız kontrol edilir. Ardından varış noktası da hesaplanarak, uygun fiyat teklifi sunulur. Fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra taşınma günü belirlenir.

Belirlenen taşınma gününde ekip arkadaşlarımız nakliyat aracı ile evinize gelir. Eşyalarınızı uygun şekilde toparladıktan sonra paketleme işlemini de tamamlarlar. Özverili ve dikkatli şekilde paketlenen eşyalarınız taşınma esnasında hiçbir şekilde zarar görmez. Paketlenen eşyalarınız uygun şekilde araca taşınarak işlem tamamlanır.

Çayırova Asansörlü Nakliyat

Haymana asansörlü nakliyat işleminde eşyalarınız yük asansörü yardımıyla taşınmaktadır. Bu işlem sayesinde yüksek katlı binalardan bile hızlı bir şekilde eşyalarınızı taşıyabiliriz. Böylelikle eşyalarınız merdiven aralarında hasar görmeden, sorunsuz bir şekilde taşınır. Bu hizmetimiz için uygun bir bina yapınızın olması gerekmektedir. Yapının uygun olması halinde asansör balkonunuza kurularak, eşyalarınız kolay bir şekilde taşınacaktır.

Uzman ekibimiz tarafından kurulan asansör test edildikten sonra taşınma işlemine başlanır. Ekibimiz evinize gelerek, eşyalarınızı uygun şekilde paketler. Paketlenen eşyalarınız asansör yardımıyla ekibimiz tarafından aşağıya taşınır. Taşınan eşyalarınız araca uygun şekilde yerleştirilerek, varış noktasına gitmek üzere işlem tamamlanır.

Çayırova Şehirlerarası Nakliyat

Haymana şehirlerarası nakliyat hizmetimizde eşyalarınız şehirlerarası taşınarak, şehir değiştirme konusunda sizlere en iyi taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Firmamız profesyonel bir şekilde eşyalarınızı şehirlerarası taşıyarak, sizleri bu yükten kurtarmaktadır. Olası tayin durumlarında veya şehir değiştirme işlemlerinde eşyalarınızı evinizden, istediğiniz şehre taşıyarak işlemi tamamlıyoruz.

Eşyalarınızı evinize gelerek, mesafelere uygun şekilde paketliyoruz. Eşyalarınızın boyutu fark etmeksizin uygun şekilde paketleyerek, hiçbir şekilde hasar almayacak hale getiriyoruz. Ardından uzman ekip arkadaşlarımız eşyaları sırasıyla araca taşıyarak, eşyalarınızın yol boyunca hasar almaması için nakliyat aracına yerleştirilmesini sağlıyor. Eşyalarınız yerleştirildikten varış saati size bildirilerek, varış noktasına gitmek üzere yola çıkıyor. İşlem bu şekilde tamamlanarak, eşyalarınız şehirlerarası taşınmış oluyor.

Çayırova Nakliyat sizlere uzun yıllardan beri en iyi evden eve nakliyat hizmetleri veren ve bu alanda kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine kaliteli nakliyat hizmeti için ulaşın.

E-BÜLTEN KAYIT

BİZE ULAŞIN

Adres
Karapürçek Mah. 348 Cad. No: 30/5 Altındağ / Ankara
 
Telefon
 
0 312 376 75 48
  
0 532 381 32 83
 
Email
info@cayirovanakliyat.com.tr
© Copyright 2021 Nakliyat. All Rights Reserved.